zawrot.png

Jak wymienić?
By wymienić towar na inny skorzystaj z możliwości zwrotu, równocześnie składając oraz opłacając nowe zamówienie. Przyspieszy to realizację wymiany, a także zagwarantuje rezerwację towaru tak, by nikt go nie wykupił, zanim dotrze do nas Twoja paczka. Pieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o zwrocie.

Jak zwrócić? Przykładowy sposób postępowania:
ico_1.png

Zaloguj się i kliknij "Twoje konto"

ico_2.png

Wejdź w "Historię zamówień" następnie "Szczegóły" zaznacz produkt, którego dotyczy zwrot, wpisz przyczynę zwrotu i wyślij żądanie zwrotu

ico_3.png

Wypełnij wymagane pola postępując zgodnie z instrukcjami

ico_4.png

Wydrukuj gotowy formularz lub skorzystaj z pustego formularza dostępnego poniżej

icon_5.png

Zapakuj zwracane produkty i podeślij na adres firmy
Fabryka Emocji
ul. Kwiatka 35/409-400 Płock
z dopiskiem www.bisse.pl

ico_6.png

Już dziś skorzystaj z prostego odesłania poprzez Paczkomat InPost lub Pocztą PolskąPieniądze zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o zwrocie.

Bisse Moda
Józefa Kwiatka 35 
09-402 Płock Polska

z dopiskiem:
www.bisse.pl
Proponowana w niniejszej zakładce procedura zwrotu towaru nie stanowi warunku skorzystania z ustawowego uprawnienia do odstąpienia od umowy określonego w rozdziale VIII Regulaminu ani też w żaden sposób nie ogranicza tego uprawnienia.
TOWAR NALEŻY STARANNIE ZAPAKOWAĆ ABY OCHRONIĆ GO PRZED
USZKODZENIEM W TRAKCIE TRANSPORTU
KOSZTY OPAKOWANIA I ODESŁANIA TOWARU PONOSI KLIENT
Informujemy, że bezpośrednie koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient. Nie odbieramy przesyłek zwrotnych nadanych za pobraniem.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: